Złóż zamówienie w ciągu

14

[22.04]

a Twoje zamówienie wyślemy jeszcze dziś!

Zamów dziś, a wyślemy Twoje zamówienie kolejnego dnia roboczego!

Zamów dziś, a wyślemy Twoje zamówienie kolejnego dnia roboczego!

O sklepie

Nakręć swoje pasje

Nakręć swoje pasje... to hasło przewodnie sklepu internetowego KamerySportowe24.pl, który uruchomiony został 1 kwietnia 2019 roku. Sklep funkcjonuje także pod skróconą domeną i nazwą KS24.PL.

Jak nazwa sklepu wiele wskazuje, trzonem oferty asortymentowej są sportowe kamery akcji, dedykowane im akcesoria oraz pokrewny sprzęt służący do nagrywania, filmowania, czy też po prostu... nakręcania swoich pasji i nie tylko. 

GoPro Authorized Retailer

W działalności sklepu KS24.PL konsekwentnie stawiamy na wysoką jakość, niezawodność i trwałość proponowanego sprzętu. Naszą ofertę otwiera szeroka paleta kamer sportowych oraz akcesoriów marki GoPro, której mamy zaszczyć być autoryzowanym resellerem. GoPro to wiodąca światowa marka, od wielu lat proponująca najwyższej klasy kamery akcji oraz dedykowane akcesoria, gwarantujące najwyższą światową jakość.

Ważnym aspektem naszej działalności jest samodzielne testowanie sprzętu, który oferujemy - kamery sprawdzamy, poddajemy testom oraz porównaniom z innymi produktami. To podejście umożliwia nam poznanie oferowanego przez nas sprzętu od podszewki, a w efekcie uczciwe doradzenie rozwiązania najlepiej dopasowanego do potrzeb Klienta.

KamerySportowe24.pl

Marka i sklep KamerySportowe24.pl wywodzi się z siostrzanego sklepu WIDEOREJESTRATORY24.PL, specjalizującego się głównie w samochodowych rejestratorach jazdy. Po kilku latach rozwoju oraz zbierania doświadczeń w zakresie wideorejestratorów, postanowiliśmy wyodrębnić ofertę kamer sportowych oraz pokrewnych akcesoriów i zaproponować je pod osobną marką. Głęboko wierzymy, że otwarte podejście do kwestii samodzielnego testowania i poznawania oferowanego sprzętu doskonale sprawdzi się także w tym przypadku.

Media społecznościowe, blog, vlog

Zachęcamy serdecznie do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych. Tam znajdziesz najnowsze wieści z życia sklepu KS24.PL, aktualne promocje, a także testy naszego sprzętu. Na naszym blogu / vlogu publikujemy także przykładowe filmy z kamer, porównania, prezentacje oraz praktyczne testy i poradniki.

   

Załoga sklepu KS24.PL

Poznajmy się! Oto ludzie stojący za kulisami sklepu KamerySportowe24.pl:

Dawid Lorenz

Dawid Lorenz

Właściciel firmy. Rozpoznaje sprzęt przed wprowadzeniem do oferty sklepu oraz sprawuje pieczę nad ogólnym kierunkiem rozwoju sklepu KS24.PL. Pasjonat gadżetów, nowych technologii oraz samochodów marki Volvo. Zwykle zajęty podejmowaniem jakiejś Bardzo Ważnej Decyzji. W pewnych kręgach znany jako Mr Perfect.

 

Przemysław Kożuchowski

Przemek Kożuchowski

Specjalista d/s sprzedaży, obsługi klienta i magazynu. Na bieżąco przyjmuje i realizuje zamówienia oraz odpowiada na zapytania telefoniczne klientów. Dba o bieżącą dostępność produktów na stronie sklepu oraz perfekcyjny porządek w naszym magazynie. Wyróżnia go stoicki spokój i cięta riposta. W załodze firmy od lipca 2015 roku.

 

Przemek Hoffmann

Przemek Hoffmann

Specjalista d/s obsługi klienta, zwrotów i reklamacji. Przemek stojąc na pierwszym froncie obsługi klienta dzielnie odpowiada na Wasze zapytania, cierpliwie doradza oraz obsługuje zwroty i reklamacje. Niemalże wszystkie telefony i zapytania mailowe od Was przechodzą właśnie przez niego. Prywatnie zakochany w wężach, pająkach i swoim (byłym) Passacie 1.8T. Przemek jest z nami od kwietnia 2018 roku.

 

Ola Andrzejewska

Ola pełni rolę oficera zarządzającego ofertą sklepu. Z szybkością pershinga dodaje nowe produkty, organizuje promocje i oferty specjalne oraz dba o porządek na stronie sklepu. Ola pracuje z nami od marca 2019 roku.

 

Kontakt z nami

Wymieniona powyżej załoga jest do Twojej dyspozycji w pełnym zakresie związanym z oferowanym asortymentem, czy też realizacją zamówień. Dokładamy starań aby żadne pytanie nie pozostało bez naszej odpowiedzi. Aktualne i pełne dane kontaktowe znajdziesz na stronie Kontakt i dane firmy. Zapraszamy.

O firmie

ZOYA LAB

Sklep KamerySportowe24.pl jest prowadzony przez firmę ZOYA LAB z siedzibą w Zielonej Górze, której działalność skupia się na rozwijaniu, wdrażaniu oraz wspieraniu aplikacji internetowych. Doświadczenie na polu wdrożeń projektów z dziedziny e-commerce dla naszych klientów postanowiliśmy przenieść na stronę praktyczną poprzez zainwestowanie w rozwój własnego sklepu online.

Polecamy także: wideorejestratory, najlepsze rejestratory jazdykamery samochodowe Zielona Góra

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl