Złóż zamówienie w ciągu

14

[22.04]

a Twoje zamówienie wyślemy jeszcze dziś!

Zamów dziś, a wyślemy Twoje zamówienie kolejnego dnia roboczego!

Zamów dziś, a wyślemy Twoje zamówienie kolejnego dnia roboczego!

Bezpieczeństwo zakupów w czasie pandemii

0
Aktualizacja związana z COVID-19

 Ważny komunikat

W związku z globalną pandemią koronowirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę znaną jako COVID-19, podjąłem decyzję o wdrożeniu istotnych zmian w bieżącym funkcjonowaniu sklepu KS24.PL.

Zmiany te mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i minimalizację ryzyka zarażenia koronawirusem Klientów oraz personelu sklepu.

Sklep KS24.PL pozostaje czynny i realizuje wysyłkowo zamówienia złożone przez naszych klientów drogą elektroniczną lub telefonicznie.

Dostawy towaru oraz wysyłki zamówień są realizowane na bieżąco w dni robocze.

 

Najważniejsze zmiany obowiązujące do odwołania:

1. Zamknięcie siedziby sklepu dla osób z zewnątrz oraz ograniczenia dla kurierów

Nasza siedziba pozostanie niedostępna dla osób z zewnątrz (za wyjątkiem kurierów - więcej poniżej) do odwołania. W konsekwencji to oznacza brak możliwości realizowania zakupów bezpośrednich oraz odbioru osobistego zamówień złożonych online w siedzibie firmy.

Ponadto, na czas pandemii wydzielona została dedykowana przestrzeń do przyjmowania i wydawania przesyłek w taki sposób, aby ograniczyć do niezbędnego minimum konieczność wchodzenia kurierów do siedziby firmy.

Ograniczając do niezbędnego minimum kontakty międzyludzkie, minimalizujemy ryzyko zakażenia, kwarantanny lub nawet hospitalizacji zarówno pracowników sklepu, jak i naszych Klientów.

2. Ograniczenie liczebności personelu / praca zdalna

W czasie trwającej pandemii w siedzibie firmy w dni robocze znajdują się najwyżej dwie osoby jednocześnie, odpowiedzialne za bieżące przyjmowanie dostaw oraz realizację zamówień złożonych w online lub telefonicznie. Pozostałych pracowników firmy obowiązuje praca zdalna.

3. Wdrożenie regularnej dezynsekcji oraz zasad podwyższonej higieny

Pracownicy sklepu realizujący zamówienia naszych Klientów są zobowiązani do znacznie częstszego niż zwykle mycia rąk, regularnego odkażania swojego środowiska pracy przy pomocy środków dezynfekujących, a także korzystania z rękawiczek ochronnych podczas pracy w magazynie, np. przy pakowaniu towaru do wysyłki.

4. Ograniczenie dostępności infolinii telefonicznej

Z uwagi na wdrożenie pracy zdalnej dla większości personelu sklepu i związane z tym uwarunkowania techniczne, pojemność infolinii pod numerem 68 411 41 71 może być ograniczona. Z tego powodu mogą występować opóźnienia lub trudności w kontakcie telefonicznym z naszym biurem. Serdecznie zachęcam do kontaktu z nami poprzez email sklep@ks24.pl, który jest monitorowany w dni robocze na bieżąco.

5. Obniżka cen dostaw do Paczkomatów InPost i zawieszenie dostaw za pośrednictwem Poczty Polskiej

Zmiana ta wynika z faktu, że nasza umowa z Pocztą Polską nie obejmuje odbiorów przesyłek przez kuriera. W związku z tym przesyłki zamówione z dostawą za pośrednictwem Poczty Polskiej (usługi Pocztex Kurier48 oraz Odbiór w punkcie) są dostarczane przez nasz personel osobiście do punktu nadawczego, co z kolei podnosi ryzyko ewentualnego zakażenia.

Jednocześnie obniżone zostały ceny dostaw za pośrednictwem Paczkomatów InPost i serdecznie zachęcam do korzystania z tej formy dostawy jako najbezpieczniejszej z epidemiologicznego punktu widzenia.

Ewentualne kolejne ważne zmiany w trybie funkcjonowania sklepu KS24.PL w trakcie pandemii będą wdrażane i komunikowane w zależności od rozwoju bieżącej sytuacji w kraju i na świecie. 

Ochrona personelu oraz klientów sklepu KS24.PL w obliczu tej bezprecedensowej sytuacji jest dla mnie absolutnym priorytetem i liczę, że powyższe zmiany spotkają się ze zrozumieniem i akceptacją.

 

Z poważaniem,

Dawid Lorenz
Właściciel sklepu KS24.PL

Komentarze do wpisu (0)

Możliwość komentowania dostępna jest po zalogowaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl