Złóż zamówienie w ciągu

14

[22.04]

a Twoje zamówienie wyślemy jeszcze dziś!

Zamów dziś, a wyślemy Twoje zamówienie kolejnego dnia roboczego!

Zamów dziś, a wyślemy Twoje zamówienie kolejnego dnia roboczego!

Warunki dostawy

Zamówienia złożone w sklepie KamesySportowe24.pl są realizowane zgodnie z informacją podaną w polach "Dostępność" oraz "Wysyłka" na karcie produktowej. Termin podany w polu "Wysyłka" obejmuje wyłącznie dni robocze i określa przybliżony termin nadania przesyłki, tj. przekazania jej firmie kurierskiej. 

W przypadkach ryzyka opóźnienia realizacji zamówienia z jakichkolwiek przyczyn, kontaktujemy się z naszymi klientami z informacją o nowym przewidywanym terminie wysyłki zamówienia.

Zamówienia realizujemy na bieżąco w dni robocze do godziny ok. 14:00.

Przewoźnicy, cennik i terminy dostaw

Korzystamy z usług firm kurierskich DPD, InPost oraz Poczta Polska.

Paczkomaty Pocztex Logo Pocztex Odbiór w Punkcie DPD Logo

Cennik dostaw

Wartość zamówienia (zł) do 499,99 500-799,99 od 800 zł Szacunkowy czas doręczenia
(od daty nadania przesyłki)
Płatność z góry (przelew bankowy, płatności elektroniczne, raty)
Odbiór w punkcie
(Punkty odbioru Orlen, Żabka, Poczta Polska itp.)
9,90 zł 0 zł 0 zł 1-3 dni roboczych
Paczkomat
(InPost Paczkomaty)
12,90 zł 0 zł 0 zł 1-2 dni roboczych
Kurier 48h
(Pocztex Kurier48)
12,90 zł 0 zł 0 zł 1-3 dni roboczych
Kurier 24h
(DPD)
16,90 zł 16,90 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Płatność przy odbiorze (pobranie)
Kurier 48h
(Pocztex Kurier48)
16,90 zł 16,90 zł 16,90 zł 1-3 dni roboczych
Kurier 24h
(DPD)
22,90 zł 22,90 zł 22,90 zł 1 dzień roboczy

Paczkomat

Przesyłki są nadawane do sieci paczkomatów firmy InPost. Po umieszczeniu przesyłki w paczkomacie, do klienta wysyłany jest SMS z kodem odbioru. Paczka będzie oczekiwać na odbiór z paczkomatu przez 48 godzin od momentu jej umieszczenia w paczkomacie docelowym. Deklarowany czas doręczenia do paczkomatu wynosi ok. 1-2 dni roboczych od daty nadania przesyłki.

Wykaz paczkomatów InPost oraz szczegóły usługi dostępne są na stronie: https://www.paczkomaty.pl

Odbiór w punkcie

Usługa "Odbiór w punkcie" umożliwia dostawę zamówionych przesyłek do punktów odbioru na terenie całej Polski. Punktami odbioru są m.in. stacje benzynowe Orlen, sklepy Żabka oraz placówki Poczty Polskiej. Po dostarczeniu do punktu odbioru klient otrzymuje wiadomość SMS, a do wydania paczki niezbędne jest okazanie dowodu tożsamości. Dostawa realizowana jest w usłudze Pocztex Kurier48, której operatorem jest Poczta Polska i dostawa do punktu odbioru następuje w ciągu ok. 1-3 dni roboczych.

Szczegóły usługi oraz wykaz punktów odbioru znajduje się na stronie: https://odbiorwpunkcie.poczta-polska.pl/

Kurier 48h

Przesyłki kurierskie "Kurier 48h" realizujemy za pośrednictwem usługi Pocztex Kurier48, której operatorem jest Poczta Polska. W przypadku wyboru opcji odbioru w punkcie, przesyłka zostanie dostarczona do wybranego punktu odbioru (np. urząd pocztowy), a klient zostanie poinformowany SMS'em o możliwości odbioru paczki. Deklarowany czas doręczenia przesyłki za pośrednictwem tych usług wynosi 48 godzin roboczych od daty nadania przesyłki.

Kurier 24h

Przesyłki kurierskie "Kurier 24h" realizowane są za pośrednictwem operatora DPD, w wyjątkowych przypadkach zastrzegamy możliwość nadania paczki za pomocą alternatywnego operatora. Deklarowany termin doręczenia przesyłek kurierskich to kolejny dzień roboczy licząc od daty nadania przesyłki, jednakże w okresach dużego obciążenia (np. okresy przedświąteczne) może dojść do jednostkowych opóźnień w terminie doręczenia przesyłek.

Zakres terytorialny doręczeń

W chwili obecnej realizujemy wyłącznie zamówienia z adresem dostawy na terenie Polski.

Odbiór osobisty

Klientów zainteresowanych odbiorem osobistym zapraszamy do naszej siedziby, jednakże prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny w celu ustalenia dogodnego terminu odbioru. Adres biura oraz dane kontaktowe znajdziesz na stronie Dane firmy i kontaktowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl